Image

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

З 7 по 11 червня в с.Андріївка Львівської області проходив Чемпіонат України серед юнаків 2012 р.н. та молодших.
За результатами чемпіонату Дніпропетровської області в команді брали участь троє наших хлопців.
На жаль, у мене не вийшло поїхати разом з командою, і тому, протягом всього турніру, я залишався активним глядачем.
Окрема подяка Сергію Лук’яненко за можливість дивитись матчі в режимі реального часу.

Наші спортсмени:
1. Вороной Марк (2014 р.н.), рейтинг України: 11,2;
2. Кім Єлісєй (2012 р.н.), рейтинг України: 8,1;
3. Малишко Фаддєй (2012 р.н.).

В цей раз з дітьми поїхали їх батьки, тому побутовою складовою займалися вони і це питання тут не описується. Отже,

КОМАНДНИЙ РОЗРЯД

Марк Вороной їхав на чемпіонат після надриву звя’зок, і ми з батьками довго вирішували чи потрібно йому взагалі брати участь у командному розряді. Але, все ж таки, рішення було прийнято в користь участі, адже команда без Марка буде сильно ослаблена. І ми не помилилися.

Тепер по черзі. Після стратегічного рішення щодо участі Марка, виникло ще одне досить важливе питання, чи ставити його на всі матчі, чи постаратися поберегти, як секретну зброю?

Командний розряд грається за чистою Олімпійською системою, і я, остерігаючись непотрібних несподіванок, вирішив не мудрувати і розташувати всіх хлопців відповідно до сили: Вороной Марк, Кім Єлісєй, Люлька Юрій, Малишко Фаддєй.

Наші спортсмени доволі легко пройшли до півфіналу і тут поступилися першій за посівом команді з Києва. На жаль, особливою боротьби не вийшло, і ми програли з рахунком 0:3! За регламентом змагань обидві команди, хто програв у півфіналі, посідають третє місце!
Ми – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ!

ПАРНИЙ РОЗРЯД

Вороной Марк грає з Кімом Єлісєєм, Малишко Фаддєй з Осіповим Артемом (хлопчик з Кам’янського).

Вороной і Кім – пара доволі сильна та зіграна. Єлісєй дуже харизматичний, і до півфіналу вони з Марком доходять практично без особливих перешкод, де зустрічаються з хлопцями з Києва, і в боротьбі, завдяки зіграності пари і командній грі, перемагають, проходячи у ФІНАЛ! У фіналі наші хлопці зустрічаються з двома братами з Умані – Аркуша Андрій та Аркуша Дмитро. І братські узи виявилися міцнішими! Наші хлопці, перемагаючи 2:1 по сетах, чомусь вирішили “доїхати на чужому бензинчику”, але він (бензинчик), неочікувано зломався. Припинивши боротися за ініціативу вони не змогли утриматися в обороні і з рахунком 2:3 поступилися, посівши 2 МІСЦЕ на цьому п’єдесталі.

На жаль,Малишко Фаддєй та Осіпов Артем зустрілися з майбутніми переможцями парного розряду в першій зустрічі і не змогли пройти далі.

ОСОБИСТИЙ РОЗРЯД

Вороной Марк
Марк з легкістю вийшов з групи першим номером і в півфіналі обіграв хлопчика з Києва, рівного за рейтингом, Гуріна Назарія.

Вийшло два півфінали:

1. Дробов Давид – Аркуша Андрій

2. Вороной Марк – Аркуша Дмитро.

Давид обігрує свого суперника і проходить у фінал, а Марк, відчувши невпевненість в собі і знову віддавши всю ініціативу у грі, йде випробовувати свої сили за 3 місце з Андрієм. За підтримки тата, в ролі секунданта, Марк доволі легко з рахунком 3:0 стає БРОНЗОВИМ ПРИЗЕРОМ!

Кім Єлісєй
Ну дууууже харизматичний та технічний спортсмен!У Єлісєя, на жаль, була майже півроку перерва в тренувальному процесі. Але він зміг відновитись, і у відсутності травмованого Марка (надрив зв’язок), стати переможцем Дніпропетровської області в особистому розряді серед юнаків 2012 р.н. і молодших, не програвши жодного сета!Повертаємось до чемпіонату України (особистий розряд). Програвши в рівній боротьбі хлопчику з Полтави з більш високим рейтингом, він зміг дуже впевнено перемогти всі інші зустрічі у групі і з третього місця вийти в загальну фінальну сітку. У фіналі розігрувалось 16 місць за Олімпійською системою з визначенням усіх місць.Знову поступившись в боротьбі Гуріну Назарію з Києва, з яким зустрічався в командному розряді, Єлісєй продовжив боротьбу за 9 місце, радуючи глядачів вибухом емоцій і, тільки йому властивою, харизмою!

Малишко Фаддєй
Фаддєй зробив неочікуваний якісний ривок у рівні гри і, що ще більш важливо, у концентрації уваги. Посівши 4 місце на Чемпіонаті Дніпропетровської області отримав путівку на Чемпіонат України в складі першої команди області. Показавши гарну боротьбу і волю до перемоги, йому не вистачило зовсім трохи, щоб увійти до фіналу.

РЕЗЮМЕ:
Вітаю всіх наших хлопців з успішним закінченням сезону! Усі стали медалістами чемпіонату України і показали прогрес у рівні гри!

Результати:
ВОРОНИЙ МАРК: особистий розряд – 3 місце;
командний розряд – 3 місце;
парний розряд – 2 місце.

КІМ ЄЛІСЄЙ: особистий розряд – 9 місце;
командний розряд – 3 місце;
парний розряд – 2 місце.

МАЛИШКО ФАДДЄЙ: особистий розряд – 17 місце;
командний розряд – 3 місце.

Тренер Стерін Олексій